Broşür Dağıtım

 

 

 

 

 

Adressiz dağıtım sistemi ,maliyet yönünden en ucuz reklam çeşidi olmakla birlikte ,hedef kitleye ulaşımda yüzde 75 gibi yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Seçmiş olduğunuz bölgede dağıtıma başlanan broşürler iş bitiminde size ayrıntılı rapor verilir. Hangi sokakta hangi binaya kac adet bırakıldığı tarafınıza detaylı olarak rapor edilir.

 

Broşür dağıtımı belirlenmiş bölgelerde , hedef kitleye birebir ulaşmak adına yapılan çalışmalardır. Firmanızın müşteri potansiyeline göre dağıtım şekli belirlenir.

Tecrübeli ve Profesyonel Çalışma Düzeyi

Kaliteli ve Tam Hizmet

Broşür Dağıtımı Trakya Genelinde ; Afişleme , katalog ve ürün dağıtımı gibi hizmetler vermektedir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tanıtım alternatifi olan dağıtım çalışmaları tarafmızdan en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Basılı materyallerinizin hedef kitleye birebir ulaşması için burdayız. Konser , Parti ve Festival Afişlerinin dağıtımı da tarafımızdan gerçekleştirilir.

 

 

 

Telefon: 0546 247 3633

E-posta: info@trakyareklamdagitim.com

Trakya Reklam Dağıtım

El İlanı, İnsert, Broşür Dağıtımı, Kuryelik İşlemleri

Kredi kartı ve ekstre dağıtımı. Teprik, kutlama kartı, promosyon ürünleri dağıtımı, Günlük, haftalık, aylık kuryelik işlemleri.Adresli ve adressiz dağıtım. Kurye ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

El ilanı, insert, broşür, davetiye ve market promosyon ilanları dağıtım işleri kurye ekibimize dahildir.

Davetiye, Kartvizit, Logo ve Web tasarımı

İşletmenizin en büyük tanıtım materyeli olan kartvizitinizi photoshop teknikleri ile hazırlıyoruz. Müşterilerinizin sizi en kolay yoldan bulmaları için web sayfanızı css,xhtml tekniği ile arama motorlarına uyumlu şekilde hazırlıyoruz. Web sitenizin Google'da arandığından ilk sıralarda çıkması için bizi tercih edin.

Trakya Reklam Dağıtım

İyi reklam satışları arttırır. Büyük markaların hikayelerinden de tanık olduğumuz gibi gelişimlerindeki hızı bütçelerinin büyük bir kısımlarını ayırdıkları reklama borçlular. Şehirlerin en kalabalık yerlerinde büyük marketlerlerin ve markaların çeşitli broşürlerin el ilanlarının dağıtıldığı gözlerden kaçmıyor. Reklam kazançtır.