Açılış Tanıtım Standlar

 

 

 

 

 

*Firmanızı tanıtacak, prestij kazandıracak en doğru tercih açılış organizasyonu ve akabinde gelen reklam ve tanıtım hizmetleridir. Sayısız açılış organizasyonuna imzasını atan firmamız organizasyonda farklı bir boyut ve görsellik katarak firmanızı en doğru şekilde lanse edecektir. Açılışlarınızda araç giydirme görsel çalışmaları, el ilanı tasarımları, gazete ilanları, buroşür tasarımı, davetiye tasarımı, medya işbirliği gibi işlemlerin titizlik ve ciddiyetle planlanıp hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Bu konudaki sorularınızı veya danışmak istediklerinizi bize ulaştırın.

*Balon süsleme.

*Mekan giydirme

*Açılış etkinlikleri

 

STANDLAR:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Bay/bayan prosmosyon standlarınız

*Ürün tattırma, tanıtma, anketörlük standları.

*Google Adwords kuponu ile ayrıcalıklı gösterim

 

 

 

 

Telefon: 0546 247 3633

E-posta: info@trakyareklamdagitim.com

Trakya Reklam Dağıtım

El İlanı, İnsert, Broşür Dağıtımı, Kuryelik İşlemleri

Kredi kartı ve ekstre dağıtımı. Teprik, kutlama kartı, promosyon ürünleri dağıtımı, Günlük, haftalık, aylık kuryelik işlemleri.Adresli ve adressiz dağıtım. Kurye ekibimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

El ilanı, insert, broşür, davetiye ve market promosyon ilanları dağıtım işleri kurye ekibimize dahildir.

Davetiye, Kartvizit, Logo ve Web tasarımı

İşletmenizin en büyük tanıtım materyeli olan kartvizitinizi photoshop teknikleri ile hazırlıyoruz. Müşterilerinizin sizi en kolay yoldan bulmaları için web sayfanızı css,xhtml tekniği ile arama motorlarına uyumlu şekilde hazırlıyoruz. Web sitenizin Google'da arandığından ilk sıralarda çıkması için bizi tercih edin.

Trakya Reklam Dağıtım

İyi reklam satışları arttırır. Büyük markaların hikayelerinden de tanık olduğumuz gibi gelişimlerindeki hızı bütçelerinin büyük bir kısımlarını ayırdıkları reklama borçlular. Şehirlerin en kalabalık yerlerinde büyük marketlerlerin ve markaların çeşitli broşürlerin el ilanlarının dağıtıldığı gözlerden kaçmıyor. Reklam kazançtır.